AMtrans Łódź – cennik przeprowadzek

Cennik przeprowadzek jest uzależniony od wielu czynników, takich jak wielkość przewożonych materiałów, ich ilość, piętra załadunku, rozładunku itd. Aby poznać całkowity koszt usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, wtedy my skontaktujemy się z Państwem i ustalimy wycenę. Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązują się Państwo do skorzystania z naszych usług.

Cennik przeprowadzekOrientacyjny cennik przeprowadzek:

Godzina pracy samochód z kierowcą – już od 50 złotych* – minimalny koszt pracy kierowcy to 2 godziny
Godzina pracy samochód z jednym pracownikiem do noszenia – już od 70 złotych
Godzina pracy samochód z dwoma pracownikami do noszenia – już od 90 złotych
Transport pianina – od 300 złotych
Transport poza Łódź – w zależności od rodzaju samochodu: bus już od 1,30 złotych za kilometr, duże auta od 2,30 złotych za kilometr(opłata liczona x2 – za przejazd tam i z powrotem).

*Głównym zadaniem kierowcy jest zabezpieczanie przewożonych rzeczy i ustawianie ich na samochodzie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pracowników do przenoszenia rzeczy – powiedz nam o tym.

Jeżeli do przeprowadzki potrzebne są dwa lub więcej samochodów – ceny dotyczą każdej załogi z osobna.

Sprawdź ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym – sprawdź odległość (strona otwiera się w nowym oknie). Jeśli wpiszesz miejsce startu i docelowe, na mapie pokaże się plan trasy oraz orientacyjna ilość kilometrów. Wystarczy tę liczbę przemnożyć przez 1,50 i w ten sposób ustalisz koszt transportu.

 

Dojazd do miejsca załadunku na terenie Łodzi gratis

Przykładowe dzielnice Łodzi z bezpłatnym dojazdem do miejsca załadunku:

Andrzejów, Bałuty, Bałuty Centrum, Bałuty Zachodnie, Bałuty-Doły, Chojny, Chojny-Dąbrowa, Dolina Łódki, Górna, Górniak, Julianów-Marysin-Rogi, Karolew-Retkinia Wschód, Koziny, Lublinek-Pienista, Łagiewniki, Mileszki, Nad Nerem, Nowosolna, Olechów-Janów, Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Katedralna, Osiedle nr 33, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Piastów-Kurak, Polesie, Radogoszcz, Retkinia Zachód-Smulsko, Rokicie, Ruda, Stare Polesie, Stary Widzew, Stoki, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, Teofilów-Wielkopolska, Widzew, Widzew-Wschód, Wiskitno, Zarzew, Zdrowie-Mania, Złotno

UWAGA!

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy w zakresie przewozu mebli, dowozu zakupionych materiałów budowlanych, obsługi transportowej sklepów internetowych czy drobnicowych przesyłek kurierskich. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zadzwoń

☎ 502 738 663


lub wypełnij formularz, oddzwonimy

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagany)

Wiadomość (wymagana)

Grupa AMTRANS

Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl