Przeprowadzki Łódź – Opinie

Michael Grabowski

Przeprowadza miała miejsce z Łodzi do Berlina. Panowie przyjechali w Łodzi o 19:00, zapakowali rzeczy i o 6:30 następnego dnia byli w Berlinie, wypakowali wszytko przed 8:00, więc spokojnie poszedłem do pracy. Bardzo Profesjonalnie! Gorąco polecam!

Aneta Komparska

Panowie z firmy przeprowadzkowej zdecydowanie zabrali się do pracy, znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a było ich kilkanaście), meble i dowieźli wszystko do mojego Kłodzka. Potwierdzam, to co inni piszą na ich stronie o braku stresu w moim przypadku sprawdziło się w stu procentach. Gorąco polecam!ni.

Biuro finansowe „Multifin”

Prawie całe archiwum musieliśmy przenieść w nowe miejsce. Panowie wyjątkowo sprawnie zajęli się sprawą przeprowadzki: ogromną ilość dość ciężkich kartonów wnieśli na samochód i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym etapie przeprowadzki widać było ich pełen profesjonalizm i zaangażowanie pracowników – szczerze polecam ich usługi. Madgalena Kalicka

Dionizy Leśniewski

Po ogólnym uzgodnieniu warunków co do ceny i terminu, dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do ich opisania. Niby niewiele, ale doskonale to nam ułatwiło rozpakowywanie rzeczy już w nowym miejscu, tuż po przeprowadzce. Będę ich z pewnością polecać, nie tylko moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Waldemar Olkowski

Z usług tej firmy korzystam od już jakiegoś czasu i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Są zawsze do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć moje produkty do klientów, czy też wtedy, gdy potrzebuję materiały do produkcji moich produktów. To jest dokładnie to, tak trzymajcie dalej.

Mateusz Nowak

Jestem bardzo wymagający i pomyślałem, że jak zwykle tak zwani fachowcy dadzą mi kolejne powody do narzekań. A tu pełne zaskoczenie – sprawnie i bez niepotrzebnych problemów. Wszystkie kartony, meble oraz książki, no a najważniejsze moje ukochane obrazy zostały przewiezione bezpiecznie.

Mateusz Flaziński

Gorąco polecam usługi tej firmy. Potrzebowałem przewieźć parę większych rzeczy z Łodzi do Wałbrzycha. W ramach usługi miał być załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście sam transport. Wszystkie przedmioty były wręcz idealnie zabezpieczone, a sama przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z ustaleniami. Mimo, że przedmiotów trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo szybko.

Adam Kaliński

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki, którą wykonała dla mnie wasza firma. Obawiałem się że będzie to trwało, a okazało się, że zrobiliście to szybko. Miałem do przewiezienia między innymi parę obrazów, na których mi bardzo zależało, a oni przetransportowali to bardzo profesjonalnie i staranie. Kompletnie nic nie zostało uszkodzone a ja jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Twoja opinia o naszych usługach

Korzystałeś z naszych usług, wyślij nam swoją opinię:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Zadzwoń

  ☎ 502 738 663


  lub wypełnij formularz, oddzwonimy

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Telefon (wymagany)

   Wiadomość (wymagana)

   Grupa AMTRANS

   Przeprowadzki Bydgoszcz www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl
   Przeprowadzki Gdańsk tanie-przeprowadzki-gdansk.pl
   Przeprowadzki Katowice tanie-przeprowadzki.katowice.pl
   Przeprowadzki Łódź transport-przeprowadzki-lodz.pl
   Przeprowadzki Szczecin www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl
   Przeprowadzki Warszawa www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl
   Przeprowadzki Warszawa relokacje2.pl
   Przeprowadzki Wrocław transport-przeprowadzki.wroclaw.pl